Βραβεία-Διακρίσεις

ανά έτος

2018-2019

Veria Dance Competition 2019
Γιώργος Τσίγγος - Σύγχρονος Χορός 1ο βραβείο / Υποτροφία για μαθήματα μιας εβδομάδας στο Κονσερβατόριο της Βαρκελώνης
Λεβάντες - Ομαδική χορογραφία Κλασικού Χορού 2ο βραβείο
De Profundis - Εκ βαθέων  - Ομαδική χορογραφία Σύγχρονου Χορού 3ο βραβείο
Βαβέλ - Ομαδική χορογραφία Σύγχρονου Χορού 3ο βραβείο
Sunshines - Ομαδική χορογραφία Κλασικού Χορού 3ο βραβείο
Κέλλυ Δραγάνη - Σύγχρονος Χορός 3ο βραβείο
Όλγα Μασμανίδου - Κλασικός Χορός 3ο βραβείο / Υποτροφία διδάκτρων 50% για φοίτηση στο Ελληνικό Κολλέγιο
Καλαϊτζόγλου Αλεξάνδρα - Σύγχρονος Χορός 3ο βραβείο
Keep in touch - Ομαδική χορογραφία Σύγχρονου Χορού 4ο βραβείο
Beyond the shadows - Ντουέτο Σύγχρονου Χορού 4ο βραβείο
Night waltz - Ντουέτο Κλασικού Χορού 4ο βραβείο
Ελένη Τσεκιρίδου - Σύγχρονος Χορός 4ο βραβείο
Λίνα Κανάκη - Σύγχρονος Χορός 4ο βραβείο


Nationals 2019
Λίνα Κανάκη - Σύγχρονος Χορός 2η θέση

 

2017-2018

Veria Dance Competition 2018
Κέλλυ Δραγάνη - Σύγχρονος Χορός - 4η θέση/έπαινος
Νίκη Νεστοροπούλου - Σύγχρονος Χορός - 4η θέση/έπαινος
Μέγκυ Ρουτσάι - Κλασικός Χορός - 4η θέση/έπαινος
Γιώργος Τσίγγος - Σύγχρονος Χορός - 4η θέση/έπαινος, υποτροφία χειμερινών μαθημάτων στο Livorno της Ιταλίας και υποτροφία συμμετοχής στο Veria Dance Competition 2019
Dolls - Ντουέτο Σύγχρονος Χορός - 4η θέση/έπαινος
Ένα Βάλς - Ομαδικό Κλασικός Χορός - 4η θέση/έπαινος
Talk to me - Ντουέτο Σύγχρονος Χορός - 4η θέση/έπαινος
Αλεξάνδρα Καλαιτζόγλου - Σύγχρονος Χορός - 3ο βραβείο και δώρο είδη χορού
Ελίνα Γιάκατη - Κλασικός Χορός - 3ο βραβείο και υποτροφία μίας εβδομάδας για μαθήματα μπαλέτου με τον Daniel Lommel στην Αθήνα
Are you pretty? - Ομαδικό Σύγχρονος Χορός - 3ο βραβείο και υποτροφία για καλοκαιρινά μαθήματα χορού στο Livorno της Ιταλίας
Πιόνια - Ομάδα Jellyfish Junior - Σύγχρονος Χορός - 3ο βραβείο και υποτροφία συμμετοχής στο Veria Dance Competition 2019
The son of man - Ομάδα Πάζλ - Σύγχρονος Χορός - 3ο βραβείο και υποτροφία συμμετοχής σε διαγωνισμό χορού στη Valencia


T.d.f 2018
Τσίγγος Γιώργος - Σύγχρονος Χορός - 1ο βραβείο και υποτροφία καλοκαιρινών μαθημάτων χορού στην Κεφαλονιά
Γκουντσίδου Ελίνα και Σουπιάδου Χριστίνα - Σύγχρονος Χορός - 2ο βραβείο
Ομάδα Madness Crew - Hiphop - 3ο βραβείο
Μέγκι Ρουτσάι - Σύγχρονος Χορός - 4η θέση
Νίκη Νεστοροπούλου - Σύγχρονος Χορός - 4η θέση
Ομάδα Puzzle - Σύγχρονος Χορός - 4η θέση
Παπαδοπούλου Κωνσταντινα και Φυλλά Βάλια - Σύγχρονος Χορός - 4η θέση


Greek open 2018
Κόκκινου Εσμεράλντα - Latin Show Dance - 1η Θέση
Ομάδα Madness crew - Hip Ηop - 4η θέση


B.O.T.Y 2018
Τσεκιρίδης 'Αρης πρόκριση στα 16 καλύτερα παιδιά Break Dance των Βαλκανίων
Τερζίδης Ιάσων πρόκριση στα 16 καλύτερα παιδιά Break Dance των Βαλκανίων
Ομάδα Break Dance - 4η θέση στα Βαλκάνια


 
2016-2017

Veria Dance Competition 2017
Ανθία Προδανά - Σύγχρονος Xορός - 2ο βραβείο
Mr robot - Ομάδα Jellyfish - Σύγχρονος Xορός - 3ο βραβείο και υποτροφία η συμμετοχή τους σε διαγωνισμό χορού στη Βαλένθια
Let’s Party - Ομάδα Jellyfish Junior - Σύγχρονος Χορός - 4η θέση/έπαινος
Αλεξάνδρα Καλαιτζόγλου - Σύγχρονος Χορός - 4η θέση/έπαινος και υποτροφία καλοκαιρινή κατασκήνωση χορού και θεάτρου
Αζάρ-Μαρία Αλσιμπάνη-Λαγοπόδη - Σύγχρονος Χορός - 4η θέση/έπαινος
Νίκη Νεστοροπούλου - Σύγχρονος Χορός - 4η θέση/έπαινος
Ειρήνη Ποντικάκη - Σύγχρονος Χορός - 4η θέση/έπαινος


T.d.f 2017
Μέγκι Ρουτσάι - Σύγχρονος Xορός- 1ο βραβείο και υποτροφία καλοκαιρινά μαθήματα χορού
Ανθία Προδανά  - Σύγχρονος Xορός - 2ο βραβείο
Νίκη Νεστοροπούλου - Σύγχρονος Χορός - 2ο βραβείο και υποτροφία καλοκαιρινά μαθήματα χορού
Ομάδα Hip Hop Madness - 1ο βραβείο

 

2015-2016

Livorno in danza 2016
Αλεξάνδρα Καλαιτζόγλου - Σύγχρονος Χορός - 2ο βραβείο


Greek open 2016
Ομάδα Hip Hop Y.M.G - 1ο βραβείο
Ομάδα Hip Hop Dynastiez - 2ο βραβείο


1ο Πανελλήνιο πρωταθλήμα σύγχρονου και μοντέρνου χορού (morgana) 2016
5th Element - Ομάδα Jellyfish - Σύγχρονος Xορός - 1ο βραβείο
Μέγκυ Ρουτσάι - Σύγχρονος Xορός - 1ο βραβείο
Παυλίνα Παπαδοπούλου - Σύγχρονος Xορός -  3ο βραβείο


Ευ Δημιουργείν 2016
Αγγελική Βλάχου σόλο Σύγχρονο: 1ο βραβείο και υποτροφία μαθήματα χορού στη Λυών της Γαλλίας
Αλεξάνδρα Καλαιτζόγλου - Σύγχρονος Χορός - 1ο βραβείο
Παυλίνα Παπαδοπούλου - Σύγχρονος Χορός - 3ο βραβείο
Ελίνα Γκουντσίδου - Σύγχρονος Χορός - 3ο βραβείο
Παυλίνα Παπαδοπούλου - Κλασικός Χορός - 4η θέση/έπαινος
Hold on - Ντουέτο Σύγχρονος Χορός - 4η θέση/έπαινος


Salonica open 2016
Ομάδα Break Dance - 2ο βραβείο
Ομάδα Hip Hop Madness - 2ο βραβείο

 

2014-2015

Ευ δημιουργείν 2015
Puppets in the attic - Ομάδα Jellyfish Junior - Σύγχρονος Xορός - 1ο βραβείο
Αγγελική Βλάχου - Κλασικός Xορός - 4η θέση/έπαινος
Αριστέα Στεφανουδάκη - Κλασικός Xορός - 4η θέση/έπαινος
Dark Clowns - Ομάδα Jellyfish - Σύγχρονος Χορός - 4η θέση/έπαινος
Αλεξάνδρα Καλαιτζόγλου - Σύγχρονος Χορός - 2ο βραβείο
Αγγελική Βλάχου - Σύγχρονος Χορός - 3ο βραβείο
Ευγενία Πελτέκη - Σύγχρονος Χορός - 3ο βραβείο
Αζάρ-Μαρία Αλσιμπάνη-Λαγοπόδη - Σύγχρονος Χορός - 3ο βραβείο


Greek cup 2015
Ομάδα Ηip Ηop Y.M.G - 2ο βραβείο


Balkan dance festival 2015
Dark Clowns - Ομάδα Jellyfish - Σύγχρονος Χορός - 1ο βραβείο
Puppets in the attic - Ομάδα Jellyfish Junior - Σύγχρονος Xορός - 2ο βραβείο

 

2013-2014

Ευ δημιουργείν 2014
Fireworks - Ομάδα Jellyfish - Σύγχρονος Χορός - 2ο βραβείο
Αριστέα Στεφανουδάκη - Κλασικός Xορός - 3ο βραβείο
Circus - Ομάδα Jellyfish Junior - Σύγχρονος Xορός - 3ο βραβείο
Μαράγια Γραδαράκη - Σύγχρονος Χορός - 4η θέση/έπαινος
Ιωαννίδου Ελένη - Κλασικός Xορός - 4η θέση/έπαινος


Battle of the best 2013
Μάριος Ζότκα - Break Dance -1ο βραβείο


Balkan dance festival 2013
Fireworks - Ομάδα Jellyfish - Σύγχρονος Χορός - 3ο βραβείο


 
2011-2012

Balkan dance festival 2012
Ομάδα Ηip Ηop I.F.R.G - 3ο βραβείο


Ευ δημιουργείν 2012
Ντουέτο Κλασικός Xορός - 3ο βραβείο

Τρέχοντα